Оренда автомобілів у Києві Прокат автомобілів в Україні. Компанія АРО
 
 

Дякуємо!
Вам передзвонять
left menu ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ

left menu ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ
З ВОДІЄМ

left menu ПРОКАТ БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

left menu ЯК ОРЕНДУВАТИ?

left menu ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ТА ОБЛАДНАННЯ

left menu УМОВИ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

left menu КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БЕЗПЕКИ
left menu ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
left menu ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ

Послуги
Прокат автомобілів

Компанія "ARO" надає своїм клієнтам автомобілі без водія для поїздок по Києву та Україні. Парк компанії, це НОВІ легкові автомобілі, мікро- та мінівени, що знаходяться у відмінному технічному стані, обслуговування та догляд за якими, проводиться на фірмових техстанціях та гарантійних СТО. На Ваш вибір як недорогі, але комфортні та сучасні авто, так і автомобілі середнього класу з відмінними техніко-експлуатаційними характеристиками та відповідають високим вимогам комфорту.
Ми пропонуємо Вам найкраще співвідношення ціни та якості послуги прокату автомобілів.

Транспортне обслуговування

Ми будемо раді запропонувати Вам послугу оренди автомобілів (від 1 до 4 місць) мікроавтобусів (від 5 до 20 місць) та автобусів (до 50 місць) з водієм для зустрічей в аеропорту, поїздок по Києву, Україні, до Європи, Росії тощо.
Якщо Ви або Ваші друзі/колеги прилітаєте до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" або прибуваєте поїздом, компанія "ARO" пропонує Вам трансфер від місця Вашого прибуття в будь-яку точку м.Києва чи України. Зустріч та навантаження/розвантаження багажу в автомобіль не вимагатимуть від Вас додаткової оплати. І звичайно завжди привітний водій, який також розмовляє англійською мовою. І навпаки - якщо Ви збираєтесь у подорож, послуга трансферу компанії "ARO" стане для Вас надійним та незамінним помічником. Ми доставимо Вас на місце точно до вказаного часу.
За Вашим бажанням ми додатково можемо застрахувати життя та здоров'я пасажирів.
Якщо Ви збираєтеся у відрядження в м.Київ і не дуже добре орієнтуєтесь на вулицях міста, то замовивши послугу оренди авто з водієм та надавши по e-mail: arocars@gmail.com попередній графік зустрічей із зазначенням адрес - ми, абсолютно безкоштовно для Вас, розробимо індивідуальний маршрут пересування для максимально продуктивного використання Вашого часу та грошей.
Комплексне обслуговування

Для Вашої максимальної зручності та оптимального використання часу та засобів, ми пропонуємо індивідуальні програми з комплексного обслуговування транспортом, харчуванням, проживанням, послуги екскурсоводів, перекладачів...
До Ваших послуг солідні представницькі автомобілі для обслуговування VIP - клієнтів, організації зустрічей, урочистостей, весіль, вінчань, ювілеїв.
Оглядові екскурсії (індивідуальні та групові) Києвом та іншими містами та пам'ятками України. Послуги перекладачів та гідів.
Організація пікніків, виїздів на природу, фуршетів.
Надання автомобілів та автобусів для проведення тежств, святкових заходів, весіль...
Замовлення готелів, відпочинкових комплексів, барів, ресторанів, кафе по Києву та Україні.
Ми врахуємо всі Ваші побажання та запропонуємо найкраще!
 
Created by ARO Group