Оренда автомобілів у Києві Прокат автомобілів в Україні. Компанія АРО
 
 

Дякуємо!
Вам передзвонять
left menu ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ

left menu ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ
З ВОДІЄМ

left menu ПРОКАТ БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

left menu ЯК ОРЕНДУВАТИ?

left menu ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ТА ОБЛАДНАННЯ

left menu УМОВИ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

left menu КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БЕЗПЕКИ
left menu ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
left menu ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ

Корисна інформація та рекомендації щодо безпеки
Компанія "ARO" докладає максимум зусиль, щоб Ваша поїздка на автомобілі або використання інших послуг та сервісів були максимально зручними та безпечними.
Інформація, викладена нижче, має рекомендаційний характер і може бути для Вас корисним помічником у майбутньому.
Ми будемо дуже вдячні Вам, якщо ви витратите кілька хвилин на ознайомлення з нашими рекомендаціями.

У якій країні Ви не знаходилися б, завжди слід враховувати той факт, що кримінальні елементи, постійно використовують хитрощі та хитрощі для того, щоб відвернути/привернути Вашу увагу, зупинити Ваш автомобіль і т.п.
Найбільш поширеними хитрощами є:
- надто наполегливі вимоги про зупинку - крики, розмахування руками, перешкода проїзду, наполегливі прохання про допомогу…
- Прокол колеса автомобіля з метою відвернення Вашої уваги від речей, що знаходяться в салоні автомобіля на час вимушеного ремонту.
- Умисна зміна Вашого шляху прямування з метою створення аварійної ситуації.
А також інші обставини - раптові штучні перепони, маневрування, світлові та звукові сигнали з метою відвернути/привернути Вашу увагу чи зупинити автомобіль.
Якщо у Вас з'явилася підозра, що Ваш автомобіль переслідують або намагаються зупинити і якимось чином змусити Вас вийти з машини - намагайтеся в жодному разі не зупинятися і не виходити з машини. Намагайтеся якнайшвидше доїхати до найближчого людного місця (автозаправки, магазину тощо) та зателефонувати до міліції/ДАІ (з мобільного телефону по Україні - 112, зі стаціонарного 02)

Важлива інформація для Орендарів

Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) - Ніколи не залишайте місце ДТП до приїзду ДАІ/міліції. Важливо пам'ятати, що Вам необхідно отримати копію акта/протоколу ДТП, щоб уникнути виникнення проблем зі страховим відшкодуванням.
Детальний перелік дій у разі ДТП за Вашою участю, а також вся додаткова інформація знаходиться у договорі оренди автомобіля.
Огляд автомобіля - Ми рекомендуємо проводити зовнішній огляд кузова та коліс автомобіля щоразу перед тим як Ви сідаєте за кермо автомобіля. Особливо це важливо після Вашої тривалої відсутності при паркуванні автомобіля на ніч, в центрі міста, на проїжджої частини, у незнайомому місці.
Двері та вікна автомобіля - Бажано щоб двері та вікна автомобіля завжди були закриті як під час стоянки, так і під час пересування.
Ваш маршрут, дороги - Перед початком оренди поясніть менеджеру де Ви будете використовувати автомобіль, Ваш маршрут прямування/пункт призначення. За потреби, менеджер надасть Вам дорожню карту і зможе проінформувати про відомі йому перешкоди, об'їзди, ремонти дорожнього полотна, а також розташування АЗС, що рекомендуються, і т.п. на шляху Вашого прямування.
Ключі - Дуже часто клієнти залишають ключі у замку запалювання автомобіля і зачиняють двері. Щоб цього не сталося - намагайтеся покласти ключі до кишені або сумку ВІДРАЗУ після вилучення їх із замку запалювання.
Якщо це сталося з Вами, не панікуйте, зв'яжіться з менеджером з оренди компанії ARO за контактними телефонами.
Обладнання та комплектація автомобіля - Обов'язково перевірте наявність та розташування в автомобілі запасного колеса, домкрата, ключа для зняття колеса, аптечки, вогнегасника. Переконайтеся в належній роботі аварійних сигналів, ручного гальма, ременів безпеки, дверних замків.
Магнітола, цінні речі, документи - Виходячи з автомобіля, ніколи не залишайте всередині працюючу автомагнітолу (знімну панель), цінні речі, документи, сумки, мобільні телефони - все, що може привернути увагу грабіжників і спричинити пошкодження скла, коліс, замків, кузова автомобіля.
Паливо та Автозаправні станції (АЗС) - Дізнайтесь у менеджера з оренди тип палива автомобіля, який Ви орендуєте, та заправляйте його тільки на рекомендованих АЗС. Не користуйтеся послугами заправки автомобіля у приватних осіб та маловідомих/підозрілих АЗС. Намагайтеся не використовувати автомобіль під час індикатора необхідності заправки, що світиться - це небезпечно, і може несподівано створити Вам додаткові незручності.
Автостоп - Ніколи не підвозьте випадкових попутників та тих людей, хто "голосує" на дорозі.
Стоянка та паркування автомобіля - Намагайтеся залишати автомобіль завжди у добре освітлених, людних місцях. На ніч ставте автомобіль тільки на паркування/стоянки, що добре охороняються.


УВАГА! ПІД ЧАС ПЕРЕСУВАННЯ НА АВТОМОБІЛІ,
ЗАВЖДИ КОРИСТУЙТЕСЯ РЕМНЯМИ БЕЗПЕКИ!


 
Created by ARO Group