Оренда автомобілів у Києві Прокат автомобілів в Україні. Компанія АРО
 
 

Дякуємо!
Вам передзвонять
left menu ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ

left menu ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ
З ВОДІЄМ

left menu ПРОКАТ БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

left menu ЯК ОРЕНДУВАТИ?

left menu ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ТА ОБЛАДНАННЯ

left menu УМОВИ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

left menu КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БЕЗПЕКИ
left menu ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
left menu ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ


Як орендувати
Орендувати автомобіль – це просто!


Для Вашої зручності та прагнучи заощадити максимум Вашого часу, компанія "All Rent Offers" пропонує найбільше зручний та оптимальний варіант оформлення документів для оренди автомобіля!


Для оренди автомобіля без водія, Вам необхідно:


Крок 1:
Крок 2:
Звязатися з менеджером компанії "ARO" за телефоном: +38 044 383-37-77 або, заповнивши, на сайті в розділі Автомобілі, пропоновану форму замовлення, надіслати заявку.
Крок 3:
Після підтвердження менеджером компанії "ARO" можливості оренди запитуваного автомобіля та з'ясування всіх деталей оренди, що Вас цікавлять, Вам необхідно надати факсом +38 044 383-37-77 електронною поштою arocars@gmail.com копії сторінок паспорта (фотографія, ПІБ, коли і ким видано, місце проживання), та копію посвідчення водія.
З умовами та обмеженнями з надання автомобілів в оренду, Ви можете ознайомитись тут. Якщо Ваше замовлення попереднє, то за 1-2 дні до початку терміну оренди менеджер компанії "ARO" зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення.
Крок 4:
Внесення всіх необхідних оплат, страхового депозиту, отримання документів, що підтверджують, а так а підписання договору оренди та акта прийому-передачі автомобіля - виробляються безпосередньо при отриманні автомобіля.

Для оренди автомобіля з водієм/замовлення трансферу, Вам необхідно:


Крок 1:
Крок 2:
Звязатися з менеджером компанії "ARO" за телефонами: +38 044-383-37-77 або заповнивши, на сайті в розділі Автомобілі, пропоновану форму замовлення, відправити запит.
Крок 3:
Внесення всіх необхідних оплат та отримання підтверджуючих документів, провадиться в момент подачі автомобіля.

Для замовлення транспортного/комплексного обслуговування, Вам необхідно:


Крок 1:
Звязатися з менеджером компанії "ARO" за телефоном: +38 044 383 37 77 або заповнивши, на сайті в розділі Послуги, пропоновану форму замовлення, надіслати заявку.
Крок 2:
Менеджер компанії "ARO" обов'язково зв'яжеться з Вами за контактним телефоном для надання інформації та пропозицій щодо Вашого замовлення.

При необхідності укладання договору на обслуговування та оплати послуг компанії "ARO" за безготівковим розрахунком, зв'язуйтесь, будь ласка, з менеджерами компанії.


ТАКИМ ЧИНОМ, ПРОЦЕДУРА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
ДЛЯ ОРЕНДИ В КОМПАНІЇ "ARO",
НЕ ВИМАГАЄ ВІД ВАС ДОДАТКОВОГО ЧАСУ НА ВІДВІДАННЯ ОФІСУ КОМПАНІЇ
І є найбільш швидкою і зручною!

 
Created by ARO Group