Оренда автомобілів у Києві Прокат автомобілів в Україні. Компанія АРО
 
 

Дякуємо!
Вам передзвонять
left menu ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ

left menu ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ
З ВОДІЄМ

left menu ПРОКАТ БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

left menu ЯК ОРЕНДУВАТИ?

left menu ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ТА ОБЛАДНАННЯ

left menu УМОВИ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

left menu КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БЕЗПЕКИ
left menu ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
left menu ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ


Умови та зобов'язання


Прокат автомобіля без водія


Тарифи на оренду
Тарифи, при прокаті автомобіля без водія, включають витрати мастильних матеріалів, технічне обслуговування, страхування відповідальності перед третіми особами, але не враховують вартість палива. Тариф за добу стягується з розрахунку передачі автомобіля в користування клієнтом на 24 години. Якщо продовження оренди не обумовлено заздалегідь і клієнт перевищив час оренди на 3 години, то орендна плата стягується за наступну добу в повному розмірі. При прокаті автомобіля на тривалий період, у тарифах передбачено знижки.

Страховий депозит та умови платежу
Страховий депозит, залежно від моделі автомобіля, сплачується при передачі автомобіля Орендарю наперед. Депозит повертається Орендареві, при виконанні умов договору, одразу ж після повернення автомобіля Орендодавцю. При оплаті послуг карткою, сума страхового депозиту блокується на рахунку клієнта згідно договору оренди.

Мінімальний вік орендаря
Мінімальний вік орендаря, згідно з договором страхування - 21 рік. Орендар повинен пред'явити посвідчення водія з моменту видачі якого минуло понад 3 роки і свій цивільний паспорт. Водійське посвідчення має бути дійсне на території України. Орендодавець має право відмовити в оформленні договору оренди, якщо вік/водійський стаж орендаря менший за необхідний договором страхування, а також якщо орендар має письмове попередження, пов'язане з порушенням Правил дорожнього рухи за останні 2 роки.

Мінімальний період оренди
Мінімальний період оренди складає 24 години. Вимог щодо мінімального пробігу орендованого немає.

Відповідальність орендаря
В разі викрадення орендованого автомобіля, пошкодження скла або його частин, пожежі, а також інших дій зловмисників чи самого орендаря внаслідок яких було завдано шкоди орендованому автомобілю або майну, що знаходиться в ньому - орендар несе відповідальність відповідно до договору страхування.
Орендатор несе відповідальність у межах суми страхового депозиту, у разі пошкодження автомобіля, що орендується, на підставі калькуляції страхового бюро автоекспертизи:
- за наявності власної провини;
- за відсутності відповідача, який завдав шкоди, зокрема у разі крадіжки, пошкодження автомобіля та його частин;
- за відсутності документів з міліції (ДАІ) підтверджуючих невинність орендаря.
Орендатор також несе відповідальність за технічне та експлуатаційне стан автомобіля на період його оренди, відповідно до договору страхування. Якщо аварія або пошкодження автомобіля, що орендується, скоєні Орендарем у нетверезому стані, або за порушення умов договору/грубому порушенні Правил дорожнього руху,
Орендатор самостійно відшкодовує всі витрати на усунення пошкоджень, що виникли внаслідок аварії, так само як і компенсацію завданих збитків.
В окремих випадках, якщо внесена сума страхового депозиту менша суми страхової франшизи, Орендар здійснює додаткову оплату Орендодавцю.

Використання орендованого автомобіля поза м.Києвом
Орендатор може використовувати орендований автомобіль за межею м.Києва для поїздок Україною, без внесення додаткової застави/оплати. В разі виникнення інциденту, аварії, дорожньо-транспортного пригоди або пошкодження автомобіля, нанесення травми, матеріальних збитків або пограбування, орендар самостійно оплачує всі витрати на необхідне транспортування автомобіля в м.Київ, тимчасове зберігання автомобіля, а за потреби на тимчасовий дрібний ремонт тощо. У можливостях орендодавця лише здійснення інформаційної підтримки.

Доставка та прийом автомобіля
Автомобіль може бути доставлений/прийнятий орендодавцем безкоштовно в робочий час (з 9:00 до 18:00) тільки якщо місце доставки знаходиться біля (5м – 50м) станції метрополітену. Автомобіль може бути доставлений/прийнятий орендодавцем у будь-якому іншому місці, що знаходиться в межах міста Києва за оплату в сумі еквівалентній 5 ЄВРО з 9:00 до 18:00 та 10 ЄВРО в інший час. Детально див. Додаткові послуги та обладнання

Заміна орендованого автомобіля у разі технічної несправності, аварії.
Компанія "ARO" пропонує своїм клієнтам НОВІ легкові автомобілі, мікро- та мінівени, що знаходяться у відмінному технічному стані, обслуговування та догляд за якими, проводиться на фірмових техстанціях та гарантійних СТО. У разі технічної несправності, поломки, аварії орендованого автомобіля можлива його заміна на автомобіль такий самий цінової категорії. Невеликі несправності/пошкодження орендованого автомобіля можуть бути усунені клієнтом самостійно на рекомендованих пунктах технічного обслуговування лише після консультації з менеджером компанії ARO.

Додаткове обладнання автомобіля
На зимовий період, всі автомобілі, що надаються компанією "ARO" комплектуються "зимовою" гумою. Про можливість встановлення іншого додаткового обладнання на автомобіль, Ви можете ознайомитись у розділі Додаткові послуги та обладнання

Оформлення додаткового водія
Водій, оформлюваний додатково, повинен відповідати віковим вимогам компанії ARO і, при оформленні, пред'явити своє посвідчення водія (надати копію). За кожного додаткового водія стягується плата у сумі, еквівалентній 5 ЄВРО в день.

Паливо
Всі автомобілі компанії ARO передаються в оренду з повним баком палива, проте паливо не входить у вартість оренди. Тому, Орендар має повернути машину з повним баком бензину. Якщо Орендар повертає автомобіль з неповним баком, то недостатня кількість оплачується ним за тарифом, зазначеним у Вашому договорі оренди
Орендатор може сплатити наперед вартість повного бака орендованого бензину автомобіля.

Штрафні санкції
В разі втрати або крадіжки у Орендаря документів на автомобіль, ключів, державного номера, умисного пошкодження колеса автомобіля застава, виплачена Орендарем, повертається за вирахуванням суми еквівалентної 100 ЄВРО за курсом НБУ на день оплати за кожен випадок.

Увага!
При виникнення інциденту, аварії, дорожньо-транспортної пригоди або пошкодження автомобіля, нанесення травми, матеріальних збитків або пограбування, ОРЕНДАР, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИНИ ЗА ВИЩЕПЕРЕЛІЧЕНЕ, ПОВИНЕН ВИКЛИКАТИ МІЛІЦІЮ/ДАІ.
Орендатор зобов'язаний проінформувати орендодавця про те, що сталося протягом 24 години. В іншому випадку Орендар є повністю відповідальним за те, що трапилося.

Більше детальна інформація знаходиться у Договорі оренди автомобіля.


Оренда транспортного засобу з водієм


Тарифи на оренду
Як правило, тарифи на оренду транспортного засобу з водієм включають оплату витрати паливно-мастильних матеріалів транспортного засобу, що виникає в результаті експлуатації Орендарем, а також оплату послуг з управління та технічної експлуатації транспортного засобу пов'язаних із забезпеченням його нормального та безпечного використання відповідно до цілей оренди.

Умови оплати
Орендатор оплачує 100% передбачуваних годин оренди транспорту або вносить передоплату, що дорівнює мінімальній вартості оренди транспорту до початку його використання.
По закінченню сплаченого часу оренди автомобіля, замовник зобов'язаний внести додаткову оплату за кожну наступну годину роботи.
Орендна плата залежить від умов (місто, траса, бездоріжжя, зима, літо і т.п.), відстані та періоду часу експлуатації транспортного кошти Орендарем. Орендна плата стягується з Орендаря згідно тарифи на оренду транспортного засобу з водієм, компанії "ARO". Оплата паркувальних та дорожніх зборів провадиться за рахунок Орендаря. Оплата витрат пов'язаних із забезпеченням необхідних умов харчування та проживання водія/екіпажу орендованого транспортного засобу за його експлуатації понад 12 годин за межею м.Києва. Додаткові умови сплати можуть бути обумовлені договором "на оренду транспортного засобу з екіпажем".

Мінімальний вік орендаря
Мінімальний вік орендаря – 16 років. У деяких випадках Орендареві необхідно пред'явити Орендодавцю документ, що засвідчує особу.

Мінімальний період оренди
Мінімальний період оренди транспортного засобу з водієм/екіпажем складає 3 години (з урахуванням подачі транспорту).

Страхування пасажирів
Страхування життя та здоров'я пасажирів орендованого транспортного засобу з водієм/екіпажем проводиться за бажанням і за рахунок Орендаря.

Штрафні санкції
В разі недбалого відношення/навмисного ушкодження Орендарем орендованого транспортного засобу та/або майна - розмір штрафу, що стягується з Орендаря, залежить від реальної величини прямого і непрямої шкоди завданої Орендодавцю.
Куріння та розпиття спиртних напоїв у салоні автомобіля проводиться замовником виключно за згодою водія.

Більше детальна інформація знаходиться у Договорі оренди транспортного засобу з водієм.ЯКЩО У ВАС З'ЯВИЛИСЯ БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ, будь ласка, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМІ

 
Created by ARO Group