Оренда автомобілів у Києві Прокат автомобілів в Україні. Компанія АРО
 
 

Дякуємо!
Вам передзвонять
left menu ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ

left menu ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ
З ВОДІЄМ

left menu ПРОКАТ БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

left menu ЯК ОРЕНДУВАТИ?

left menu ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ТА ОБЛАДНАННЯ

left menu УМОВИ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

left menu КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО БЕЗПЕКИ
left menu ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
left menu ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ

Про нас
Компанія "ARO - All Rent Offers" є молодою компанією, що динамічно розвивається на українському ринку. Основним видом діяльності компанії "ARO" є прокат автомобілів.

Головний показник надійності, стабільності та перспективності роботи компанії "ARO" - постійне розширення спектру послуг, які компанія надає для своїх клієнтів.
Широкий спектр додаткових послуг, які ми можемо запропонувати Вам постійно поповнюється відповідно до Ваших нових пропозицій, заявок та побажань.
Простота, зручність та відмінний сервіс – ось головні принципи роботи компанії. Ви відчуєте це з того самого моменту, коли, вирішивши скористатися нашими послугами, Ви зателефонуйте нам за контактними телефонами або надішліть запит на e-mail, і наш менеджер запропонує найбільш зручну для Вас процедуру замовлення та оформлення всіх необхідних документів для прокату автомобіля.
Послуги, які пропонує компанія "ARO", стануть для Вас надійним помічником у бізнесі, повсякденному житті, а також в організації та проведенні дозвілля.

На сьогоднішній день ми готові запропонувати Вам:


ARO - Прокат автомобилей в Киеве Прокат автомобілів без водія для поїздок по м.Києву та Україні ARO - Оренда автомобілів у Києві Прокат автомобілів з водієм для поїздок по м.Києву та Україні
Трансфер та зустріч в аеропорту, на залізничному вокзалі Прокат мікроавтобусів з водієм для поїздок по м.Києву та Україні
Прокат автомобілів представницького класу з водієм для обслуговування урочистостей, святкових заходів, весіль тощо. Транспортне обслуговування організацій, підприємств, представництв та делегацій
Оглядові екскурсії по Києву, екскурсійні поїздки по Україні Кетерінг-сервіс. Організація харчування та транспортного обслуговування пікніків, корпоративних вечірок, днів народження тощо.


Ви можете обговорити з менеджерами компанії "ARO" та інші необхідні Вам послуги, пов'язані з транспортом, резервуванням, бронюванням та розміщенням, харчуванням, організацією та проведенням заходів тощо. Для цього Вам необхідно просто зв'язатися з нами по e-mail або контактним телефонам.

Ми будемо раді бути корисними для Вас!
Детально ознайомитися з інформацією та тарифами на оренду автомобіля без водія, вартістю оренди з водієм, зустрічі в аеропорту та трансферу, обслуговуванням підприємств та делегацій, порадами з безпеки, а також умовами та зобов'язаннями, що набирають чинності при оренді автомобіля, ви можете у розділі Послуги.

 
Created by ARO Group