Оренда автомобілів у Києві. Телефони компанії ARO.
 
 
 
ЯК ОРЕНДУВАТИ?
ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ
ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ
З ВОДІЄМ
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ТА ОБЛАДНАННЯ
УМОВИ І ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ З БЕЗПЕКИ
ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ
Компанія "ARO - All Rent Offers" є молодою компанією, що динамічно розвивається на українському ринку. Основним видом діяльності компанії "ARO" є прокат автомобілів.

Головний показник надійності, стабільності та перспективності роботи компанії "ARO" - постійне розширення спектру послуг, які компанія надає для своїх клієнтів.
Ми надаємо Вам зручний та якісний сервіс, який допоможе Вам чи Вашій компанії бути мобільними у м. Києві та на території України. Компанія "ARO" постійно співпрацює з готелями, туристичними компаніями, барами, кафе та ресторанами м.Києва, здебільшого наші клієнти можуть скористатися спеціальними знижками.
Широкий спектр додаткових послуг, які ми можемо запропонувати Вам постійно поповнюється відповідно до Ваших нових пропозицій, заявок та побажань.
Простота, зручність та відмінний сервіс – ось головні принципи роботи компанії. Ви відчуєте це з того самого моменту, коли, вирішивши скористатися нашими послугами, Ви зателефонуйте нам за контактними телефонами або надішліть запит на e-mail, і наш менеджер запропонує найбільш зручну для Вас процедуру замовлення та оформлення всіх необхідних документів для прокату автомобіля.
Послуги, які пропонує компанія "ARO", стануть для Вас надійним помічником у бізнесі, повсякденному житті, а також в організації та проведенні дозвілля.

На сьогоднішній день ми готові запропонувати Вам:


ARO - Прокат автомобилей в КиевеПрокат автомобілів без водія для поїздок по м.Києву та Україні ARO - Оренда автомобілів у КиєвіПрокат автомобілів з водієм для поїздок по м.Києву та Україні
Трансфер та зустріч в аеропорту, на залізничному вокзалі Прокат мікроавтобусів з водієм для поїздок по м.Києву та Україні
Прокат автомобілів представницького класу з водієм для обслуговування урочистостей, святкових заходів, весіль тощо. Транспортне обслуговування організацій, підприємств, представництв та делегацій
Оглядові екскурсії по Києву, екскурсійні поїздки по Україні Кетерінг-сервіс. Організація харчування та транспортного обслуговування пікніків, корпоративних вечірок, днів народження тощо.


Ви можете обговорити з менеджерами компанії "ARO" та інші необхідні Вам послуги, пов'язані з транспортом, резервуванням, бронюванням та розміщенням, харчуванням, організацією та проведенням заходів тощо. Для цього Вам необхідно просто зв'язатися з нами по e-mail або контактним телефонам.

Ми будемо раді бути корисними для Вас!
Детально ознайомитися з інформацією та тарифами на оренду автомобіля без водія, вартістю оренди з водієм, зустрічі в аеропорту та трансферу, обслуговуванням підприємств та делегацій, порадами з безпеки, а також умовами та зобов'язаннями, що набирають чинності при оренді автомобіля, ви можете у розділі Послуги.

 
Created by ARO Group